Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorius lankėsi Palerme

Sukurta 2017.10.26 / Atnaujinta 2017.10.26 17:00
   Lietuvos ambasadorius lankėsi Palerme
   Lietuvos ambasadorius lankėsi Palerme

   Spalio 23-25 dienomis Lietuvos ambasadorius Italijoje Ričardas Šlepavičius lankėsi Palerme, kur atstovavo Lietuvą Sicilijos sostinėje vykusioje  Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) ir Italijos užsienio reikalų ministerijos organizuotoje konferencijoje „Didelis migrantų ir pabėgėlių judėjimas Viduržemio jūroje: iššūkiai ir galimybės“.

   Renginio dalyviai aptarė galimybes, kaip tarptautinė bendruomenė turėtų spręsti regione susidariusią situaciją ir migracijos srautų sukeltus  iššūkius paversti naujomis galimybėmis. Konferencijoje dalyvavo daugiau kaip 70 valstybių delegacijos.

   Vizito metu ambasadorius R. Šlepavičius taip pat susitiko su Palermo miesto metu Leoluca Orlando. Meras papasakojo, kaip Palerme vyksta pabėgėlių ir migrantų integracija,  buvo apsikeista nuomonėmis dėl galimybių stiprinti ryšius tarp Vilniaus ir Palermo. Abu miestai yra sudarę bendradarbiavimo sutartį.

   Lietuvos ambasadorius apsilankė G. Galilėjaus gimnazijoje, kuri sėkmingai bendradarbiauja su Vilniaus Užupio gimnazija bei Palermo Abatellis rūmų galerijoje, kurioje saugomas Pietro Novelli paveikslas „Švento Kazimiero karūnavimas“. Galerijos atstovai patvirtino ambasadoriui, kad 2018 metais šį paveikslą bus galima pamatyti Bažnytinio paveldo muziejuje Vilniuje.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   tomas razmus-0975.JPG

   Lapkričio 21 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitikime su darbą Lietuvoje pradėjusiu Italijos ambasadoriumi Francesco Fransoni aptarė glaudžius Lietuvos ir Italijos tarpusavio ryšius ir bendradarbiavimą daugelyje sričių.

   Dvišaliai santykiai »
   _MG_8822.JPG

   Lapkričio 9 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi Lietuvoje Francesco Fransoni ir aptarė draugiškus Lietuvos ir Italijos santykius įvairiose srityse.

   „Dalyvaudama NATO oro policijos misijoje Lietuvoje ir priešakinėse pajėgose Baltijos šalyse, Italija prisideda prie mūsų šalies ir regiono saugumo stiprinimo. Esame dėkingi už Italijos rodomą solidarumą,“ – sakė N. Germanas.

   Dvišaliai santykiai »
   _PDR6897.jpg

   Rugsėjo 8 dieną Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Italijos Respublikoje Ričardas Šlepavičius įteikė skiriamuosius raštus Italijos Respublikos Prezidentui Sergio Mattarellai.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   Italija2.jpg

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 2 dieną pasveikino Italijos Respublikos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministrą Angelino Alfano su valstybės Nepriklausomybės diena, palinkėdamas gerovės ir klestėjimo visai šaliai bei jos piliečiams.

   Dvišaliai santykiai »

   Italijoje darbą pradeda trys nauji Lietuvos Respublikos garbės konsulai, kurie atstovaus Lietuvos politiniams, ekonominiams, kultūriniams interesams ir teiks konsulinę pagalbą Lietuvos piliečiams Veneto, Lombardijos, Apulijos ir Bazilikatos regionuose.

   Atstovybių naujienos »
   IMG_0246.JPG

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 28 dieną Valetoje, Maltoje, susitiko su Italijos užsienio reikalų ministru Angelino Alfano ir aptarė dvišalius santykius bei užsienio politikos klausimus.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata