Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras pasveikino Azerbaidžano Respubliką Nepriklausomybės dienos proga

Sukurta 2017.10.18 / Atnaujinta 2017.10.18 14:11
  Ministras pasveikino Azerbaidžano Respubliką Nepriklausomybės dienos proga

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Azerbaidžano Respublikos užsienio reikalų ministrą E. Mammadyarovą ir visus Azerbaidžano žmones Nepriklausomybės dienos proga.  

  „Sveikinu Azerbaidžaną Nepriklausomybės dienos proga. Neabejoju, kad mūsų dvišaliai santykiai, paremti tarpusavio pagarba, toliau stiprės“, – teigė ministras.

  Sveikinime L. Linkevičius pasidžiaugė, kad šiemet buvo pradėtos derybos dėl naujojo ES-Azerbaidžano susitarimo, kuris pakeis 1999 metais pasirašytą ir šiuo metu galiojantį ES-Azerbaidžano partnerystės ir bendradarbiavimo susitarimą. Šis susitarimas dar labiau sustiprins ir pagilins ir dvišalius Lietuvos ir Azerbaidžano santykius. Ministras taip pat akcentavo, kad šįmet Lietuva laimėjo jau aštuntą ES Dvynių programos projektą Azerbaidžane, kas liudija stiprėjančius šalių ryšius ir išaugusį pasitikėjimą Lietuvos institucijomis ir ekspertais.  

  Apie savo nepriklausomybę Azerbaidžanas paskelbė 1991 metų spalio 18 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  20180906URM2668.JPG

  Rugsėjo 6 dieną Vilniuje įvyko Lietuvos ir Azerbaidžano užsienio reikalų ministerijų konsultacijos, vadovaujamos Lietuvos užsienio reikalų viceministro Dariaus Skusevičiaus ir Azerbaidžano užsienio reikalų viceministro Khalafo Khalafovo.

  Dvišaliai santykiai »
  Azerbaidzanas6.jpg

  Gegužės 28 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Azerbaidžano užsienio reikalų ministrą Elmarą Mammadyarovą ir visus Azerbaidžano žmones su Nepriklausomybės diena.

  Dvišaliai santykiai »
  tomas razmus-1113.JPG

  Lapkričio 21 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su Azerbaidžano ambasadoriumi Lietuvoje Hasanu Mammadzada, baigiančiu kadenciją mūsų šalyje.

  Dvišaliai santykiai »
  1027 LT-AZ.jpg

  Spalio 27 dieną Vilniuje įvyko penktasis Lietuvos-Azerbaidžano tarpvyriausybinės dvišalio bendradarbiavimo komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir Azerbaidžano mokesčių ministras Fazilis Mammadovas.

  Dvišaliai santykiai »

  Spalio 27 dieną, penktadienį, vyksiančio posėdžio metu bus aptariamas šalių bendradarbiavimas prekybos, investicijų, transporto, energetikos, kultūros ir turizmo, žemės ūkio, susisiekimo, švietimo ir mokslo, informacinių technologijų ir sveikatos apsaugos srityse. Tikimasi, kad susitikimo metu bus užmegzti naudingi kontaktai ir paskatintas aktyvesnis bendradarbiavimas.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata