Naujienos Spausdinti RSS

Tarptautinėje konferencijoje Vilniuje – naujas žvilgsnis į Aziją

Sukurta 2019.10.21 / Atnaujinta 2019.10.21 16:35
  Tarptautinėje konferencijoje Vilniuje – naujas žvilgsnis į Aziją

  Spalio 24-25 dienomis Vilniuje vyks tarptautinė konferencija ,,Žvilgsnis į Aziją: iššūkiai ir galimybės“, kurią organizuoja Užsienio reikalų ministerija. Pranešėjai iš daugiau kaip dešimties valstybių ir tarptautinių organizacijų pateiks savo įžvalgas apie pasaulio dėmesio centre vykstančius procesus Azijos-Ramiojo vandenyno regione, jų įtaką Europai ir Lietuvai.

  Akademinės ir kultūros bendruomenių atstovai, politikai ir žurnalistai aptars Vakarų ir Rytų politinio, saugumo ir  ekonominio dialogo iššūkius ir Azijos žemyno atveriamas galimybes Lietuvai. Lietuvos ir užsienio ekspertai taip pat diskutuos apie politinės, ekonominės ir  kultūros švelniosios galios sąveikas bei naujas galimybes atrasti bendrus interesus.

  Konferencijos atidaryme kalbės užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, Butano parlamento narys Dupthobas, Suomijos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretoriaus pavaduotoja Nina Vaskunlahti, buvęs JAV viceprezidento Dicko Cheney nacionalinio saugumo patarėjo pavaduotojas, „DC International Advisory“ generalinis direktorius Steve‘as Yatesas.

  Renginyje dalyvaus atstovai iš Butano, Indijos, Japonijos, JAV, Singapūro, Europos Sąjungos, ES Rytų kaimynystės šalių. Azijai skirto forumo proga Valdovų rūmuose bus atidaryta paroda „Karališkieji tekstilės dirbiniai iš taikaus drakono šalies“.

  Žiniasklaidos atstovų dėmesiui: norinčius renginyje dalyvauti žurnalistus kviečiame registruotis el. paštu [email protected] iki spalio 23 dienos 15 val. nurodant savo vardą, pavardę ir atstovaujamą žiniasklaidos priemonę. Pageidaujantiems žurnalistams taip pat pasistengsime sudaryti galimybę paimti interviu iš dominančių renginio pranešėjų.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG-20191216-WA0007.jpg

  Gruodžio 16 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas  dalyvavo  Azijos ir Europos dialogo (ASEM) 14-ajame užsienio reikalų ministrų susitikime Madride, Ispanijoje.  

  Daugiašaliai santykiai »