Temos Žymėti visus

Skelbimai Spausdinti RSS

ATRANKA IŠ DELEGAVIMO REZERVO Į ES RINKIMŲ STEBĖJIMO MISIJĄ GAJANOJE

Sukurta 2019.12.02 / Atnaujinta 2020.01.17 10:32

Skelbiama dviejų ilgalaikių ir trijų trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Gajanoje. Europos Komisija numato išsiųsti 14 ilgalaikių ir 20 trumpalaikių stebėtojų.

Ilgalaikių rinkimų stebėtojų misija

Atvykimas į šalį planuojamas: 2020 m. sausio 31 d. iki 2020 m. kovo 13 d.

Trumpalaikių rinkimų stebėjimo misija

Atvykimas į šalį planuojamas: 2020 m. vasario 25 d. iki 2020 m. kovo 8 d.

Ilgalaikiams ir trumpalaikiams stebėtojams keliami reikalavimai nurodyti priede. Asmenys, pageidaujantys dalyvauti rinkimų stebėjimo misijoje, privalo būti Delegavimo rezerve ir užsiregistravę EK rinkimų stebėjimo duomenų bazėje.

Asmenys, atitinkantys keliamus reikalavimus ir galintys nurodytomis dienomis dalyvauti ES rinkimų stebėjimo misijoje Gajanoje, privalo iki 2019 m. gruodžio 9 d. imtinai elektroniniu paštu [email protected] (tema: ES rinkimų stebėjimo misija Gajanoje) atsiųsti Užsienio reikalų ministerijai adresuotą prašymą dalyvauti atrankoje, nepriekaištingos reputacijos formą, gyvenimo aprašymą (Europass CV) ir motyvacijos laišką lietuvių kalba (ne daugiau kaip 1 lapą), pasirašytą pretendento ir laisvos formos pareiškimą, kad pretendentas teisės eiti pareigas, tokias pačias kaip priimančioje institucijoje, į kurias jis pretenduoja, nėra atėmęs teismas; nėra teismo pripažintas neveiksniu, darbo arba teisinių santykių srityje.

Galutinę atranką į rinkimų stebėjimo misiją vykdys EK. Daugiau informacijos apie ES rinkimų stebėjimo misijas galima rasti čia.

Lietuvos Respublikos asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatymas.

Atrankos iš delegavimo rezervo komisijos posėdis planuojamas 2019 m. gruodžio 11 d.

Susiję skelbimai Visi skelbimai »
ATRANKA Į PAREIGYBES EUROPOS SĄJUNGOS STEBĖJIMO MISIJOJE GRUZIJOJE Įkelta2019.10.16

Skelbiama atranka į įvairias nacionalinių ekspertų pareigybes Europos Sąjungos stebėjimo misijoje Gruzijoje

Naujienlaiškio prenumerata