Rekomendacijos keliaujantiems Rekomendacijos keliaujantiems
  Programėlė „Keliauk saugiai“ Programėlė „Keliauk saugiai“
  Konsulinė informacija keliaujantiems Konsulinė informacija keliaujantiems

  Kaip mus rasti?

  Tel. +45 39 636 207
  Faksas +45 39 636 532
  El. paštas
  • 122222.jpg RSS Nuo gegužės 18 d. Ambasados konsulinis skyrius atnaujina dalies konsulinių paslaugų piliečiams teikimą Įkelta2020.06.15

   Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje nuo 2020 m. gegužės 18 d. iš dalies atnaujina būtiniausių konsulinių paslaugų teikimą Lietuvos Respublikos piliečiams. Pirmenybė bus teikiama šių dokumentų keitimui arba išdavimui:

   - Paso ar asmens tapatybės kortelės keitimas, kai asmens tapatybės dokumentas yra prarastas, nebegalioja arba iki jo galiojimo pabaigos liko mažiau nei 3 mėn.

   - Užsienyje gimusio vaiko gimimo įtraukimas į apskaitą Lietuvoje ir pirmojo asmens tapatybės dokumento išdavimas.

   - Asmens grįžimo pažymėjimo išdavimas. 

   DĖMESIO!  DĖL LABAI DIDELIO UŽSIREGISTRAVUSIŲJŲ Į KONSULINĮ PRIĖMIMĄ ASMENŲ SKAIČIAUS, ŠIUO METU REGISTRACIJOS PASŲ AR ASMENS TAPATYBĖS KORTELIŲ KEITIMUI (IŠDAVIMUI) LAIKINAI NEVYKDOME. ŠIĄ PASLAUGĄ ATNAUJINSIME RUGPJŪČIO MĖNESĮ. APIE KONSULINĘ REGISTRACIJĄ RUGPJŪČIO MĖNESIUI PASKELBSIME ATSKIRU PRANEŠIMU LIEPOS MĖN. PABAIGOJE. 

   Dėl atvykimo į ambasadą būtina registruotis iš anksto.

   Registracija būtiniausioms konsulinėms paslaugoms vykdoma el. paštu [email protected]

   - Registruojantis prašome nurodyti savo vardą, pavardę, gimimo datą, kontaktinį telefono numerį bei kokios konsulinės paslaugos pageidaujate.

   - Jei kreipiatės dėl asmens dokumento vaikui išdavimo, prašome nurodyti ir vaiko, ir tėvų vardą, pavardę,gimimo datą.

   - Jei kreipiatės dėl kūdikio dokumentų (gimimo įtraukimo į apskaitą, paso ar asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo), papildomai prašome atsiųsti vaiko gimimo liudijimo (Personattest) kopiją.

   - Jeigu kreipiatės dėl asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo, prašome papildomai nurodyti planuojamos kelionės į Lietuvą datą.

   Dėmesio!

   Su anksčiau užsiregistravusiais bus susisiekta telefonu arba elektroniniu paštu ir atsižvelgiant į konsulinės paslaugos būtinumą ir skubumą, bus pasiūlyta artimiausia galima paslaugos suteikimo data ir priėmimo laikas.

   Asmenys, kurie planuoja keliauti į Lietuvą ir kurių asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas nebegalioja, dėl asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo taip pat privalo registruotis konsuliniam priėmimui iš anksto. 

   Konsulinės naujienos »
  • AAAA.jpg Aktuali informacija: atnaujinami skrydžiai iš Islandijos Įkelta2020.06.08

   Nuo Birželio 15 d. Icelandair atnaujina skrydžius į Kopenhagą, Oslą, Berlyną (Tegel), Frankfurtą, Miunichą, Amsterdamą, Paryžių (CDG), Helsinkį ir Ciurichą.

   Skrydžių tvarkaraštis gali kisti, norėdami gauti naujausius skrydžių atnaujinimus, susisiekite tiesiogiai su „Icelandair“.
   https://www.icelandair.com/support/pre-flight/travel-alert/

   Skrydžius nuo birželio 15 d. ketina atnaujinti ir Atlantic Airways, Czech Airlines, SAS, Transavia and Wizz Air oro linijos, kurios pasiūlys kryptis į Farerų salas, Prahą, Kopenhagą, Amsterdamą ir Milaną.

   Atvykstantys į Islandiją nuo biržėlio 15 d. galės rinktis :
   1. 14 dienų karantiną, ar
   2. Viruso testą. Nuo birželio 15 d. iki liepos 1 d. testai bus nemokami. Nuo liepos 1 d. testas kainuos 15,000 ISK (€100.34) vienam asmeniui.

   Daugiau informacijos : https://tinyurl.com/yaehebyt

    

   Lietuviai Danijoje »
  • 06.08.png Paskelbtas birželio 8-14 d. galiosiantis sąrašas valstybių, iš kurių atvykti leidžiama, ir iš kurių atvykusieji privalo izoliuotis Įkelta2020.06.08

   Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija primena, kad jei užsienio valstybėje per pastarąsias 14 dienų susirgusiųjų koronavirusu (COVID-19) skaičius 100 tūkst. gyventojų yra nuo 15 iki 25 atvejų, iš tokios šalies leidžiama atvykti į Lietuvą, tačiau atvykusiems bus privaloma 14 dienų izoliacija. Jei susirgimų skaičius neviršija 15 atvejų 100 tūkst. gyventojų, iš tokių šalių ne tik leidžiama atvykti, bet atvykusiems nereikia izoliuotis.

   Taip pat nustatyta, kad, atsižvelgiant į didelį sergamumą, į Lietuvą nebus galima atvykti užsieniečiams iš Švedijos, Jungtinės Karalystės bei Portugalijos (norint su šiomis šalimis susijusių paaiškinimų dėl privalomos izoliacijos reikia kreiptis į NVSC: +370 6 187 9984). Keltu iš Švedijos atvykstantieji turi būti budrūs, nes dėl padidėjusio sergamumo šioje šalyje, atvykus į Lietuvą jiems bus taikoma 14 dienų izoliacija net ir tuo atveju, jei asmuo į keltą Švedijoje keliavo tranzitu iš Norvegijos ar Danijos.

   Lietuviai Danijoje »
  • atšaukiama.png Atšaukiama rekomendacija nevykti į kai kurias Europos ekonominės erdvės valstybes Įkelta2020.06.01

   URM kai kurioms ES valstybėms, Norvegijai, Islandijai ir Lichtenšteinui atšaukė aukščiausią perspėjimą „nevykti į užsienio valstybes“, tačiau specifiniai perspėjimai išlieka. Taip pat išlieka perspėjimas nevykti į Belgiją, Jungtinę Karalystę, Švediją ir Portugaliją.

   URM ragina atsisakyti nebūtinų kelionių į Airiją, Ispaniją ir Maltą, kur sergamumas COVID-19 liga išlieka aukštesnis nei 15 susirgimų 100000 gyventojų per pastarąsias 14 dienų.

   Vykstantys į kitas Europos ekonominės erdvės valstybes yra raginami imtis atsargumo priemonių. Ypač svarbu atkreipti dėmesį, kad sergamumo situacija gali pasikeiti labai greitai ir tai gali lemti būtinų apribojimų tiek užsienio valstybėse, tiek Lietuvoje atnaujinimą.

    

   Lietuviai Danijoje »
  • june 1.jpg Lietuva atsiveria kai kurių Europos šalių gyventojams Įkelta2020.06.01

   Nuo birželio 1 d. Lietuva atsivers kai kurių Europos šalių piliečiams, be to, ne visiems jiems bus taikoma privaloma 14 dienų izoliacija. Kiekvieną pirmadienį Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija skelbs sąrašus valstybių, iš kurių atvykti leidžiama, ir kurių piliečiai atvykę privalo izoliuotis.

   Šios savaitės šalių sąrašas pateikiamas lentelėje atskirame faile  https://bit.ly/3dmqJRV

    

   Lietuviai Danijoje »
  • 94272_4beb2b4f8bde8052855ccdd699345c90.jpg Lietuvoje paskelbti nauji karantino švelninimai Įkelta2020.05.28

   LR Vyriausybei pratęsus karantiną iki birželio 16 dienos 24 val, numatyti nauji jo švelninimai.

   - Nuo birželio 1 d. į Lietuvą bus leidžiama atvykti kai kurių šalių piliečiams. Grįžusiems iš šių šalių nereiks laikytis 14 dienų izoliacijos. Tokių valstybių sąrašas bus skelbiamas kiekvieną pirmadienį. Šiandienos duomenimis, į tokį sąrašą galėtų pretenduoti Islandija.

   - Nuo birželio 1 d. restoranams, kavinėms, kitoms maitinimo įstaigoms, taip pat naktiniams klubams bus leidžiama dirbti ilgiau, iki 23 valandos.

   Lietuviai Danijoje »
  • 123456.jpg Dėl tranzito tvarkos vykstant per Lenkijos teritoriją Įkelta2020.05.21

   Lietuvos piliečiai, o taip pat jų sutuoktiniai ir vaikai, gali vykti tranzitu per Lenkiją grįžtant į gyvenamąją arba buvimo vietą. Tranzitas per Lenkijos Respublikos teritoriją negali trukti ilgiau nei 12 valandų.

   2020 m. gegužės 21 d. įsigaliojo Lenkijos Respublikos Vidaus reikalų ir administracijos ministro reglamento dėl laikino sienos kirtimo sustabdymo arba apribojimo tam tikruose sienos perėjimo punktuose, pataisa, pagal kurią ES valstybių narių, Europos ekonominės erdvės (EEE) ar Šveicarijos Konfederacijos piliečiai ir jų sutuoktiniai bei vaikai, norėdami kirsti Lenkijos Respublikos teritoriją, vykstant į gyvenamąją ar rezidavimo vietą, gali tai padaryti tranzitu trunkančiu ne ilgiau kaip 12 valandų nuo Lenkijos Respublikos sienos kirtimo momento.

    

   Lietuviai Danijoje »
  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata