Nepriklausomai Lietuvai 25 Nepriklausomai Lietuvai 25
  Euras Lietuvoje nuo 2015 m. sausio 1 d. Euras Lietuvoje nuo 2015 m. sausio 1 d.
  Informacija apie Ebola hemoraginę karštligę Informacija apie Ebola hemoraginę karštligę

  Kaip mus rasti?

  LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA DANIJOS KARALYSTĖJE IR ISLANDIJOS RESPUBLIKAI 

  Adresas: Bernstorffsvej 214, DK-2920 Charlottelund, Copenhagen, DENMARK

  plačiau »

  Tel. +45 39 636 207
  Faksas +45 39 636 532
  E. paštas
  • RSS Backto.lt konferencija Danijoje Įkelta2015.04.09
  • LT paminklas Thisted.jpg Kviečiame į atnaujinto lietuvių paminklo Thistede atidarymo šventę gegužės 1 d. Įkelta2015.03.31

   Š.m. gegužės 1 d. Thistedo mieste Šiaurės Jutlandijoje bus šventinamas atnaujintas lietuvių pabėgėlių pastatytas Kryžius. Medinis kryžius yra dalis paminklinio ansamblio, kurį taip pat sudaro Gedimino stulpų formos paminklas bei didelis Lietuvos herbas Vytis, kalvos šlaite sudėtas iš skaldytų plytų mozaikos.

   Lietuviai Danijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
  • Ambasada kviečia verslininkus į apskrito stalo diskusiją Įkelta2015.03.30

   LR ambasada kviečia Lietuvos verslininkus, veikiančius Danijoje, į apskrito stalo diskusiją apie lietuvių Verslo klubo steigimo poreikį, naudą ir privalumus. Susitikime aptarsime ne tik verslo klubo steigimo galimybes, bet ir pasidalinsime patirtimi apie verslo sąlygas, kliūtis ir galimus jų sprendimo būdus.

   Diskusija įvyks:  2015 gegužės 15 d. 17 val.,  LR ambasadoje, Bernstorffsvej 214, 2920 Charlottenlund

   Registruotis: amb.dk@urm.lt

   Ekonominiai santykiai »
  • IMG_8887_m.jpg Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-metis Danijoje paminėtas Martyno Levickio koncertu Įkelta2015.02.21

   Vasario 19 d. Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje sukvietė svečius į iškilmingą Nepriklausomybės atkūrimo 25-metų sukakties minėjimo renginį. Šventinę vakaro nuotaiką nuotaiką sukūrė jaunojo akordeono talento Martyno Levickio koncertas.

   Ambasadorius Vytautas Pinkus sveikinimo kalboje pristatė šalies pasiekimus, glaudžius Lietuvos ir Danijos ryšius nuo pirmųjų nepriklausomybės dienų. Jis pažymėjo abiejų šalių vieningumą saugumo iššūkių akivaizdoje, susitelkimą siekiant užkirsti kelią terorizmui ir kitoms naujoms grėsmėms. Renginyje dalyvavo Danijos atstovai, rėmę lemtingus Lietuvos žingsnius Nepriklausomybės pradžioje, Danijoje gyvenantys lietuviai,  Danijos valstybės institucijų atstovai, užsienio diplomatai, verslo ir akademinės bendruomenės nariai.

   Martynas Levickis atliko savo parengtą šventinę programą, kurioje skambėjo klasikų B.J.S.Bach, A.Vivaldi, N.Paganini darbai, kompozicija tautiniais motyvais „Aušta aušrelė“ ir kiti kūriniai sužavėję šventės dalyvius.
    

   Istorinė, kultūros diplomatija »
  • 20150221_105017.jpg 2014 m. vasario 21 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Danijoje Lietuvos Respublikos piliečiai rašė Nacionalinį diktantą. Įkelta2015.02.20
   Lietuviai Danijoje »
  • Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-metį paminėkime kartu! Įkelta2015.02.18

   Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje kartu su Danijos lietuvių jaunimo sąjunga (LYS) kviečia  kartu paminėti   25–ąsias   Lietuvos  nepriklausomybės  atkūrimo metines  ir  paklausyti  2014  m. projekto “Misija-Sibiras” dalyvio Luko Červonikovo pasakojimo apie patirtus išgyvenimus, sunkumus ir įgytas patirtis lietuvių tremties vietose.

   Diskusijos vieta:  Lietuvos Respublikos ambasada Danijoje,  Bernstorffsvej 214,  2920 Charlottenlund

   Laikas:  Vasario 26 d., 17.30

   Prašome registruotis el. paštu amb.dk@urm.lt .

   Lietuviai Danijoje »
  • KVIEČIAME DALYVAUTI NACIONALINIO DIKTANTO KONKURSE Įkelta2015.02.13

   Lietuvos Respublikos ambasada Danijoje maloniai kviečia Tautiečius šiemet rašyti Nacionalinį diktantą.
   Šią pilietiškumo akciją jau aštuntą kartą rengia VŠĮ Pilietinės minties institutas. Svarbu, kad Nacionalinį diktantą galėtų rašyti ne tik Lietuvos gyventojai, bet ir po visą pasaulį pasklidusi lietuvių bendruomenė. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai. Tai vienintelis suaugusiųjų raštingumą skatinantis konkursas.

   Lietuviai Danijoje »
  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata