Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ambasados konsulinis skyrius atnaujina dalies konsulinių paslaugų piliečiams teikimą

Sukurta 2020.07.14 / Atnaujinta 2020.07.14 10:53
  Ambasados konsulinis skyrius atnaujina dalies konsulinių paslaugų piliečiams teikimą

  Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje nuo 2020 m. gegužės 18 d. iš dalies atnaujina būtiniausių konsulinių paslaugų teikimą Lietuvos Respublikos piliečiams. Pirmenybė bus teikiama šių dokumentų keitimui arba išdavimui:

  - Paso ar asmens tapatybės kortelės keitimas, kai asmens tapatybės dokumentas yra prarastas, nebegalioja arba iki jo galiojimo pabaigos liko mažiau nei 3 mėn.

  - Užsienyje gimusio vaiko gimimo įtraukimas į apskaitą Lietuvoje ir pirmojo asmens tapatybės dokumento išdavimas.

  - Asmens grįžimo pažymėjimo išdavimas. 

  DĖMESIO!  DĖL LABAI DIDELIO UŽSIREGISTRAVUSIŲJŲ Į KONSULINĮ PRIĖMIMĄ ASMENŲ SKAIČIAUS, ŠIUO METU REGISTRACIJOS PASŲ AR ASMENS TAPATYBĖS KORTELIŲ KEITIMUI (IŠDAVIMUI) LAIKINAI NEVYKDOME. ŠIĄ PASLAUGĄ ATNAUJINSIME RUGPJŪČIO MĖNESĮ. APIE KONSULINĘ REGISTRACIJĄ RUGPJŪČIO MĖNESIUI PASKELBSIME ATSKIRU PRANEŠIMU LIEPOS MĖN. PABAIGOJE. 

  Dėl atvykimo į ambasadą būtina registruotis iš anksto.

  Registracija būtiniausioms konsulinėms paslaugoms vykdoma el. paštu [email protected]

  - Registruojantis prašome nurodyti savo vardą, pavardę, gimimo datą, kontaktinį telefono numerį bei kokios konsulinės paslaugos pageidaujate.

  - Jei kreipiatės dėl asmens dokumento vaikui išdavimo, prašome nurodyti ir vaiko, ir tėvų vardą, pavardę,gimimo datą.

  - Jei kreipiatės dėl kūdikio dokumentų (gimimo įtraukimo į apskaitą, paso ar asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo), papildomai prašome atsiųsti vaiko gimimo liudijimo (Personattest) kopiją.

  - Jeigu kreipiatės dėl asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo, prašome papildomai nurodyti planuojamos kelionės į Lietuvą datą.

  Dėmesio!

  Su anksčiau užsiregistravusiais bus susisiekta telefonu arba elektroniniu paštu ir atsižvelgiant į konsulinės paslaugos būtinumą ir skubumą, bus pasiūlyta artimiausia galima paslaugos suteikimo data ir priėmimo laikas.

  Asmenys, kurie planuoja keliauti į Lietuvą ir kurių asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas nebegalioja, dėl asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo taip pat privalo registruotis konsuliniam priėmimui iš anksto. 

  Naujienlaiškio prenumerata