Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA DANIJOS KARALYSTĖJE IR ISLANDIJOS RESPUBLIKAI 

Adresas: Bernstorffsvej 214, DK-2920 Charlottenlund, Copenhagen, DENMARK

plačiau »

Tel. +45 39 636 207
Faksas +45 39 636 532
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
pasas.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje ir Islandijos Respublikai 2017 m. lapkričio 20 - 24 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Reikjaviką (Islandijos Respublika), kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis Lietuvos Respublikos garbės konsulato patalpose Reikjavike (Borgartún 35 (2nd floor), IS-105 Reykjavík).

Konsulinės naujienos »
imagesUQZQLHKT.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje ir Islandijos Respublikai 2017 m. gegužės 8 - 12 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Reikjaviką (Islandijos Respublika), kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis Lietuvos Respublikos garbės konsulato patalpose Reikjavike (Borgartún 35 (2nd floor), IS-105 Reykjavík).

Konsulinės naujienos »
sodra-73164924.jpg

Tam, kad išvengti PSD įsiskolinimo, pirmiausia būtina deklaruoti savo išvykimą iš Lietuvos. Tai galima padaryti trimis būdais:

  • Lietuvoje: nuvykti į seniūniją, kurioje esate deklaravę gyvenamą vietą ir ten deklaruoti išvykimą;
  • Deklaraciją galite pildyti prisijungę per Elektroninės valdžios vartus www.epaslaugos.lt , jeigu turite Lietuvoje veikiančio banko elektroninę bankininkystę;
  • Danijoje: atvykti asmeniškai į LR ambasadą, iš anksto užsiregistravus telefonu.
Konsulinės naujienos »
Senjorai.png

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos pensininkams, kurie išvyksta gyventi į ES šalis, privalu deklaruoti išvykimą iš Lietuvos. Taip pat senjorai turėtų kreiptis į Teritorinę ligonių kasą dėl dokumento S1, kuris išsaugo apdraustojo PSD Lietuvoje statusą, išdavimo. Nuvykus gyventi į užsienį būtina valstybinio sveikatos draudimo įstaigoje užregistruoti TLK išduotą dokumentą S1. To nepadarius, už gydymo paslaugas teks mokėti arba Lietuvoje kaupsis skolos net ir turint ESDK kortelę. Daugiau informacijos:

http://www.vlk.lt/naujienos/Puslapiai/U%C5%BEsienyje-gyvenan%C4%8Dius-pensininkus-vejasi-skolos-Lietuvoje.aspx

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata