Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA DANIJOS KARALYSTĖJE IR ISLANDIJOS RESPUBLIKAI 

Adresas: Bernstorffsvej 214, DK-2920 Charlottenlund, Copenhagen, DENMARK

plačiau »

Tel. +45 39 636 207
Faksas +45 39 636 532
El. paštas

Lietuvių dienos Danijoje

Sukurta 2017.05.16 / Atnaujinta 2017.05.16 16:46
   Lietuvių dienos Danijoje
   Lietuvių dienos Danijoje

    

   Lietuvių dienos Danijoje '17 jau tradiciniu festivaliu tapusi šventė, vykstanti gegužės 25 - 27 dienomis Kopenhagoje, šiais metais minėsianti ketvirtąjį gimtadienį.

    

   Lietuvių jaunimo sąjungos (LYS) organizuojamas renginys prasidėjo 2013 m. iniciatyva paminėti tuo pačiu metu Lietuvoje vykstančią gatvės muzikos dieną ir per ketverius metus peraugo į kelias dienas besitęsiantį festivalį ne tik Danijos lietuviams. Šiais metais renginys pasitinka su gausia programa ir stulbinamais svečiais iš Lietuvos. Muzikantas ir visuomenės veikėjas Jurgis Didžiulis surengs gyvo garso koncertą bei kartu su LR ambasadore Danijoje Ginte Damušis dalinsis savo patirtimi bei įžvalgomis konferencijoje apie trikalbystę.

   Meno paroda "The Rise of United Dreams" leis artimiau susipažinti su talentingų Lietuvos kūrėjų darbais. Parodoje savo darbus pristatys Marija Griniuk, Mykolė Jencienė, Valdas Jencius, Lolita Pelegrimė bei Adelė Pukelytė. Paroda vyks nuo gegužės 8 dienos iki birželio 6 dienos Pasaulio kultūros centre Kopenhagoje.

   Renginio partneriai: LR ambasada Danijoje, Danijos Lietuvių Bendruomenė, Kopenhagos lietuvių profesionalų klubas, Koda.

   Lietuvių dienos Danijoje ‘17 organizuojamos Danijos lietuvių jaunimo sąjungos iniciatyva ir išskirtinai vien savanorių. Projektas finansuojamas Danijos nevyriausybinių organizacijų paramos fondų lėšomis. Visi renginiai yra atviri ir nemokami. Pagrindinė festivalio kalba - lietuvių, dalis renginių vyksta ir anglų kalba.

    

   Naujienlaiškio prenumerata