Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Mokslų metų pradžia Kopenhagoje

Sukurta 2019.09.02 / Atnaujinta 2019.09.04 12:39
   Mokslų metų pradžia Kopenhagoje
   Mokslų metų pradžia Kopenhagoje
   Mokslų metų pradžia Kopenhagoje

   Sutikom mokslo metų pradžią -- rugsėjo 1 d. -- Lundehus mokykloje Kopenhagoje, kartu su mokiniais, mokytojais, tėveliais, Bravo teatru ir Lietuvos ambasadore. Dėkojame Danijos lietuvių bendrijai už gražų renginį.

   Jau nuo 2006 metų kiekvieną šeštadienį DLB mažųjų klubas (vaikai nuo 3 iki 6 metų) daro įvairius kūrybinius darbelius, atlieka logines užduotis, turtina savo lietuvių kalbos žodyną, sportuoja, eksperimentuoja, mokosi liaudies ratelių bei klauso įvairių pasakų. Pamokos vyksta 10 – 12 val, o jas veda mokytojos Augustė Bukšaitytė ir Jūratė Tamulynienė. Lietuvių kalbą vaikai mokosi žaidybine forma, tad nebūtina gerai kalbėti lietuviškai norint pradėti lankyti pamokėles.
   DLB taip pat siūlo pamokas mokyklinio amžiaus (7 m.+) vaikams, kurie pamokų metu yra supažindinami su Lietuvos istorija bei kultūra, kiekvieną pamoką atliekamos lietuvių kalbos gramatikos užduotys ir analizuojami literatūriniai kūriniai. Užduotys yra labai individualizuotos, o klasėje mokosi vaikai, kurie puikiai kalba lietuvių kalba ir tie, kurie užaugę mišrioje šeimoje. Pamokas veda mokytoja Agnė Pociūtė. Planuojama, kad mokyklinio amžiaus vaikai užsiėmimus turės šeštadieniais 10-12 val.
   Laukiame visų ir nepamirškite atsivesti draugų!

   Jei norite lankyti užsiėmimus, parašykite [email protected]. Pirmoji pamokėlė bus Rusėjo 7 dieną.

   Naujienlaiškio prenumerata