Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA DANIJOS KARALYSTĖJE IR ISLANDIJOS RESPUBLIKAI 

Adresas: Bernstorffsvej 214, DK-2920 Charlottenlund, Copenhagen, DENMARK

plačiau »

Tel. +45 39 636 207
Faksas +45 39 636 532
El. paštas

Susitikimas su Global Lithuanian Leaders (GLL) tinklo vadove Kotryna Stankute-Jaščemskiene

Sukurta 2016.12.16 / Atnaujinta 2016.12.16 17:01
   Susitikimas su Global Lithuanian Leaders (GLL) tinklo vadove Kotryna Stankute-Jaščemskiene
   Susitikimas su Global Lithuanian Leaders (GLL) tinklo vadove Kotryna Stankute-Jaščemskiene

   Š.m. gruodžio 15 d. Danijos lietuvių jaunimo bendrija (LYS – Lithuanian Youth Society) drauge su Lietuvos Respublikos ambasada Danijoje surengė kontaktų vakarą ir susitikimą su Global Lithuanian Leaders (GLL) tinklo vadove Kotryna Stankute-Jaščemskiene.

   Šio ambasados inicijuoto ir remiamo renginio tikslas:  suburti Kopenhagoje studijuojančius lietuvius, suteikti jiems progą susipažinti su mentorystės, “LT Big Brother” , “Talentai Lietuvai”  ir kitais GLL projektais, kurie prisideda prie Lietuvos gerovės ir konkurencingumo kūrimo.

   Kopenhagoje įvykusioje diskusijoje K.Stankutė-Jaščemskienė kalbėjo apie tarptautinį tinklą Lietuvai, talentų pritraukimą ir kiekvieno galimybes prisidėti prie Lietuvos klestėjimo.
   Susitikimo metu jaunimo atstovai tvirtino, kad jiems susidaro įspūdis, jog Lietuvoje susiformavusi vien neigiama nuomonė apie emigraciją, o migrantai viešoje erdvėje yra pristatomi kaip atsakomybės neturintys ir savo tėvynės nemylintys piliečiai. Diskusijoje aptarti galimi būdai dėl dialogo užmezgimo tarp Lietuvos valstybės ir užsienyje gyvenančių jos piliečių, pasidalinta patirtimi apie gerąsias užsienio lietuvių įsitraukimo į Lietuvos gyvenimą praktikas ir sėkmingo bendradarbiavimo pavyzdžius.

   https://www.facebook.com/LTEmbassy.dk/?hc_ref=PAGES_TIMELINE

   Naujienlaiškio prenumerata