Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA DANIJOS KARALYSTĖJE IR ISLANDIJOS RESPUBLIKAI 

Adresas: Bernstorffsvej 214, DK-2920 Charlottenlund, Copenhagen, DENMARK

plačiau »

Tel. +45 39 636 207
Faksas +45 39 636 532
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
degutis1.jpg

Statoma nesaugi Astravo atominė elektrinė kelia grėsmę saugumui ir aplinkai, ir ne tik Lietuvai, bet ir visai Europai. Tokią žinią Danijos Ministro Pirmininko kabinetui, parlamentarams ir institucijų ekspertams perdavė gegužės 17 d. Kopenhagoje viešėjęs Lietuvos ambasadorius ypatingiems pavedimams Darius Degutis. Lydimas ambasadorės Danijoje G.Damušis, jis susitiko su Danijos Ministro Pirmininko patarėju užsienio politikos klausimais, valdančiosios koalicijos partijų atstovais, Danijos institucijomis, kuruojančiomis branduolinės saugos politikos ir priežiūros klausimus bei kaimyninių šalių (Estija, Latvija, Lenkija) ambasadoriais Danijoje. Susitikimų metu D.Degutis išsamiai pristatė esmines Astravo AE branduolinės saugos problemas bei Baltarusijos pažeidimus, supažindino su Lietuvos veiksmais siekiant sustabdyti Astravo AE statybas.

Užsienio politika ir diplomatija »
2017 01 08-EU-1.jpg

Kas atsitiktų, jeigu išsipildytų euroskeptiko svajonė ir rytoj atsibustume be Europos Sąjungos, klausia Audra Plepytė, URM Europos Sąjungos departamento direktorė, kuri 2017 m. sausio 6 d. Kopenhagoje susitiko politinėms konsultacijoms su Danijos URM valstybės sekretoriumi Jens Kisling. Lietuvos ir Danijos delegacijos aptarė Brexitą, ES ateitį ir kitus rūpimus klausimus. Jos komentarą žurnale „Veidas“ skaitykite čia http://www.veidas.lt/jeigu-rytoj-nebeliktu-es

Užsienio politika ir diplomatija »

LIETUVOS SEIME buvo sudaryta nauja Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danija, Islandija, Norvegija, Suomija ir Švedija) grupė. 

Šios grupės pirmininkė – Seimo narė Rasa Juknevičienė, neseniai tapusi ir NATO Parlamentinės asamblėjos vice prezidente.  Šią naujieną pranešė naujasis Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis laiške kolegei danei, Folketingeto pirmininkei Piai Kjaersgaard.

Užsienio politika ir diplomatija »
2016 11 21-DIIS-table view better (002).jpg

Kopenhagoje lankėsi STRATEGINIO KOMUNIKAVIMO specialistas pulk. Saulius Guzevičius, kuris skaitė pranešimą apie dezinformaciją Danijos analitikams, apžvalgininkams ir akademikams Danijos tarptautinių studijų instituto surengtoje diskusijoje.  Lietuvių jaunimo bendruomenė (LYS) universiteto studentų namuose surengė atskirą diskusiją su pulk. S. Guzevičiumi, kurioje gyvai aptarė dezinformacijos grėsmes socialinėse medijose, apskritai viešoje erdvėje, bei susijusius vidaus politikos klausimus.

Užsienio politika ir diplomatija »
2016 11 21-NB8-Ahrenkiel amb (002).jpg

Lietuvos ambasadorė Danijoje surengė pusrytinį ŠIAURĖS-BALTIJOS ŠALIŲ AMBASADORIŲ susitikimą su Danijos Gynybos nuolatiniu sekretoriumi Thomas Ahrenkiel.  Pašnekovas apžvelgė vėliausias aktualijas Danijos gynybos ir vidaus politikoje.  Dalyviai sutiko, kad Šiaurės-Baltijos šalių bendradarbiavimo stiprinimas yra visų 8 šalių bendras interesas.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata