*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Ambasadorė G.Damušis dalyvavo Europos Tarybos konferencijoje, skirtoje Europos žmogaus teisių konvencijos sistemos tęstinei reformai

Balandžio 11–13 dienomis Kopenhagoje vyko aukšto lygio Europos Tarybos konferencija skirta Europos žmogaus teisių konvencijos sistemos tęstinei reformai. Jos metu buvo priimta „Kopenhagos deklaracija“. Lietuvos delegacijai vadovavo ambasadorė Gintė Damušis, kuri pristatė Lietuvos poziciją.


Daugiau informacijos rasite čia:
http://www.urm.lt/default/lt/naujienos/lietuva-skatina-stiprinti-europos-zmogaus-teisiu-teismo-nepriklausomybe
https://www.coe.int/en/web/human-rights-rule-of-law/-/entry-into-force-of-the-protocol-no-16-to-the-european-convention-of-human-rights