Baltijos valstybių ambasados atšventė bendras Kūčias
Baltijos valstybių ambasados atšventė bendras Kūčias Lietuvos ambasadoje.
Ambasadų kolektyvai sugiedojo po kalėdinę giesmę savo kalba, pristatė savo suneštines vaišes ir Kalėdines tradicijas. Meninę programą atliko Lietuvos ambasados praktikantė Monika Janušaitė, kuri su kolege pasmuikavo svečiams.