ELEKTRONINIS SURAŠYMAS - DALYVAUKIME VISI!
2011 m. kovo - gegužės mėnesiais vyks visuotinis gyventojų ir būstų surašymas. Tai svarbusįvykis visai šaliai, pasikartojantis tik kas dešimtį metų. Pirmą kartą gyventojai galės patys susirašyti elektroniniu būdu. Užpildyti surašymo lapą bus galima 2011 m. kovo 1-14 d. adresu www.esurašymas.lt.
Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje www.stat.gov.lt