*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Kopenhagoje paminėta Lietuvos Valstybės atkūrimo diena

2011 m. vasario 17 d. Lietuvos Respublikos ambasada Kopenhagoje surengė koncertą vienoje gražiausių Danijos sostinės salių, miesto centre įsikūrusiuose rūmuose „Odd Fellow Palæet“, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Koncertavo daugelio tarptautinių konkursų laureatai Vilhelmas Čepinskis (smuikas) ir Guoda Gedvilaitė (fortepijonas).    

Koncerte apsilankė per 200 kviestų svečių: Danijos institucijų pareigūnai, žymūs politikos veikėjai, verslo, žiniasklaidos ir kultūros atstovai, šioje šalyje akredituoti užsienio valstybių diplomatai, Lietuvos Respublikos garbės konsulai Danijoje ir Danijos lietuvių bendruomenės atstovai. 

Koncertas surengtas glaudaus atstovybės bendradarbiavimo su Užsienio reikalų ir Kultūros ministerijomis dėka. Renginį parėmė ir Danske Bank A/S Lietuvos filialas.  

Po koncerto svečiai buvo pakviesti į kuklų priėmimą paragauti lietuviškų skanėstų.