*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Kopenhagoje paminėta Lietuvos Valstybės atkūrimo diena

2012 m. vasario 20 d. Lietuvos Respublikos ambasada Kopenhagoje surengė koncertą-minėjimą miesto centre įsikūrusiuose rūmuose „Odd Fellow Palæet", skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Koncertavo jaunų talentingų lietuvių atlikėjų duetas: Dalia Dėdinskaitė (smuikas) ir Gleb Pyšniak (violončelė).

Koncerte-minėjime apsilankė virš 200 kviestinių svečių: Danijos institucijų, verslo, žiniasklaidos ir kultūros atstovai, šioje šalyje akredituoti užsienio valstybių diplomatai, Lietuvos Respublikos garbės konsulai Danijoje ir Danijos lietuvių bendruomenės atstovai.

Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti skirtame koncerte-minėjime Dalios Dėdinskaitės ir Gleb Pyšniak styginių duetas atliko lietuvių kompozitorių kūrinius: Anatolijaus Šenderovo „Du dialogai" (smuikui ir violončelei) ir Vytauto Barkausko „Partita smuikui solo". Skambėjo ir užsienio  kompozitorių G. F. Hendelio - J. Halvorseno, G. Sollima, A. Igudesmano, C. Gardelio kūriniai.