*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Kopenhagoje posėdžiavo Danijos-Lietuvos verslo skatinimo komitetas

2012 m. spalio 12 d. įvyko Danijos-Lietuvos verslo skatinimo komiteto (N.B. komiteto pirmininkai - Lietuvos atstovybės Kopenhagoje ir Danijos atstovybės Vilniuje vadovai; komiteto nariai: Danijos prekybos rūmų Lietuvoje, Danijos pramoninkų konfederacijos, VšĮ „Invest in Lithuania“, Baltic Institute of Corporate Governance vadovai ir kt.) trečiasis susitikimas.

Pirmoje dienos pusėje komitetas rinkosi Danijos pramonininkų konfederacijos patalpose, vėliau diskusija persikėlė į Lietuvos atstovybę Kopenhagoje. Susitikimų metu aptarti galimo Danijos verslo delegacijos vizito į Lietuvą (planuojama 2013 metų antrąjį pusmetį) scenarijai, kitos dvišalio ekonominio bendradarbiavimo galimybės ir iniciatyvos, pajungiant Danijoje studijuojantį Lietuvos jaunimą, Lietuvos ambasadą Kopenhagoje ir Danijos ambasadą Vilniuje.