*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Kopenhagoje pristatyti Lietuvos turizmo pasiekimai, produktai ir iššūkiai

2011 m. gegužės 04 d. Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje ir Islandijos Respublikai, puoselėdama gražią tradiciją, surengė kasmetinį penkiolikos Lietuvos Respublikai akredituotų užsienio šalių* diplomatinių atstovybių Kopenhagoje vadovams, Lietuvos Respublikos garbės konsulams Danijoje, Danijos institucijų pareigūnams bei Danijos verslo atstovams skirtą renginį.

 

Šių metų renginiui, kuris vyko įspūdingose Institute for Corporate Governance (daniškai Institute for Selskabsledelse) patalpose, pasirinkta turizmo tema. Pranešimą apie Lietuvos turizmo pasiekimus, produktus, tendencijas bei iššūkius skaitė, į auditorijos klausimus atsakinėjo bei diskusiją vedė Valstybinio turizmo departamento prie Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos generalinė direktorė dr. Raimonda Balnienė.

Po renginio vyko dalykiniai Valstybinio turizmo departamento prie Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos generalinės direktorės dr. Raimondos Balnienės susitikimai su pagrindinių Danijos turizmo organizacijų (VisitDenmark, Association of Danish Travel Agents and Tour Operators ir kt.) vadovybe.

* Benino, Bolivijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Brazilijos, Burkina Faso, Čilės, Egipto, Indonezijos, Maroko, Nikaragvos, Pakistano, Pietų Afrikos, Slovėnijos, Saudo Arabijos ir Tailando