Kopenhagoje vyko Danijos-Lietuvos Investicinis Forumas
2012 m. spalio 11 d. banko Danske Bank centrinės būstinės patalpose vyko Danijos-Lietuvos Investicinis Forumas. Pagrindiniai šio renginio organizatoriai - Danijos prekybos rūmai Lietuvoje ir bankas Danske Bank (centrinė būstinė Kopenhagoje ir padalinys Vilniuje). Renginys sulaukė per 80 dalyvių, kurių tarpe gausus Danijos ir Lietuvos verslininkų būrys, Lietuvos ambasadorius Danijoje Vytautas Pinkus, Danijos ambasadorius Lietuvoje Jørgen Molde, VšĮ "Invest in Lithuania", Danijos pramonininkų konfederacijos, kitų verslo organizacijų, apie verslą rašančių leidinių atstovai. Sėkmingo verslo Lietuvoje patirtimi pasidalino Danijos verslo kompanijos, verslo galimybes Lietuvoje pristatė į šį renginį atvykę Lietuvos kompanijų atstovai. Apie savo darbą Achema grupės valdybos pirmininko poste renginio dalyviams papasakojo ilgametis garsios tarptautinės kompanijos Carlsberg grupės generalinis direktorius Flemming Londeløv. Renginio pabaigoje vyko verslo kontaktų mugė.