Lietuvoje lankėsi Danijos premjeras Larsas Lokke Rasmussenas ir Gynybos ministras Clausas Hjortas Frederiksenas
Danijos premjeras Lars Lokke Rasmussenas ir Gynybos ministras Claus Hjort Frederiksenas sausio 15-tąją lankėsi Lietuvoje.
Svečiai aplankė Danijos karius Šiaulių aviabazėje ir susitiko su Lietuvos Prezidente Dalia Grybauskaite bei Krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu. Danai iki gegužės mėnesio vadovaus NATO oro policijos misijai - jau šeštą kartą.