Lietuvos kariuomenės vado vizitas Kopenhagoje
Šiaurės ir Baltijos šalių kariuomenių vadų konferencijoje, įvykusioje Kopenhagoje, dalyvavo ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas su delegacija.
Konferencijos metu buvo aptarti svarbūs regiono saugumo aspektai, šalių bendradarbiavimo gynybos srityje planai. Lietuvos kariuomenės vadas taip pat apsilankė ambasadoje, kur susitiko su Ambasadore ir Gynybos atašė.