*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-metis Danijoje paminėtas Martyno Levickio koncertu

Vasario 19 d. Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje sukvietė svečius į iškilmingą Nepriklausomybės atkūrimo 25-metų sukakties minėjimo renginį. Šventinę vakaro nuotaiką nuotaiką sukūrė jaunojo akordeono talento Martyno Levickio koncertas.

Ambasadorius Vytautas Pinkus sveikinimo kalboje pristatė šalies pasiekimus, glaudžius Lietuvos ir Danijos ryšius nuo pirmųjų nepriklausomybės dienų. Jis pažymėjo abiejų šalių vieningumą saugumo iššūkių akivaizdoje, susitelkimą siekiant užkirsti kelią terorizmui ir kitoms naujoms grėsmėms. Renginyje dalyvavo Danijos atstovai, rėmę lemtingus Lietuvos žingsnius Nepriklausomybės pradžioje, Danijoje gyvenantys lietuviai,  Danijos valstybės institucijų atstovai, užsienio diplomatai, verslo ir akademinės bendruomenės nariai.

Martynas Levickis atliko savo parengtą šventinę programą, kurioje skambėjo klasikų B.J.S.Bach, A.Vivaldi, N.Paganini darbai, kompozicija tautiniais motyvais „Aušta aušrelė“ ir kiti kūriniai sužavėję šventės dalyvius.