Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio koncertas Kopenhagoje
ATKURTAI LIETUVAI – 100! Dėkojame visiems dalyvavusiems už nuostabią atkurtos Lietuvos šimtmečio šventę, kurią sukūrėme visi drauge!
Vasario 15-tą dieną vykusiame šimtmečio minėjime savo koncertinę programą Sankt Ansgars katedroje atliko puikios atlikėjos iš Lietuvos - solistė Jomantė Šležaitė ir pianistė Simona Zajančauskaitė. Nuoširdus ačiū visiems, prisidėjusiems prie šventės organizavimo ir renginio rėmėjams – Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijai ir Danske bankui. Dalinamės šventės akimirkomis.