*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio koncertas Kopenhagoje

ATKURTAI LIETUVAI – 100! Dėkojame visiems dalyvavusiems už nuostabią atkurtos Lietuvos šimtmečio šventę, kurią sukūrėme visi drauge!

Vasario 15-tą dieną vykusiame šimtmečio minėjime savo koncertinę programą Sankt Ansgars katedroje atliko puikios atlikėjos iš Lietuvos -  solistė Jomantė Šležaitė ir pianistė Simona Zajančauskaitė. Nuoširdus ačiū visiems, prisidėjusiems prie šventės organizavimo ir renginio rėmėjams – Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijai ir Danske bankui. Dalinamės šventės akimirkomis.