*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Rokiškio rajono ūkininkų delegacija lankėsi Lietuvos ambasadoje

Gegužės 26-28 d. geriausių Rokiškio rajono ūkininkų delegacija lankėsi Lietuvos ambasadoje Kopenhagoje. Susitikimo su Lietuvos ambasadore R. Kairiene ir ambasadoje dirbančiais diplomatais metu buvo pasidalinta nuomonėmis apie pažangiausių ūkininkavimo pavyzdžių taikymą Lietuvoje.

Delegacija į Kopenhagą atvyko iš Jutlandijos, kur domėjosi danų ūkininkų bei Danijos regioninio žemės ūkio informacijos centro veikla, susipažino su Danijos augalininkystės ir gyvulininkystės ūkių patirtimi.

Rokiškėnų vizitą į Daniją organizavo Lietuvos Ūkininkų sąjungos Rokiškio skyrius, Rokiškio rajono savivaldybė, Lietuvos ambasada Danijos Karalystėje, Lietuvos garbės konsulai Skivės ir Koldingo miestuose.